Holandsko praktické informácie

 
 
 
 

Praktické informácie

Ak ste sa už rozhodli, že Holandsko je tým pravým miestom práve pre vás, radi vám ušijeme ponuku priamo na mieru.

Záujemcov, ktorí chcú vycestovať do zahraničia okamžite, zaradíme do zoznamu URGENT Au Pairs, čím zabezpečíme prednostné vybavenie žiadosti. Rovnako tiež existuje možnosť prihlásiť sa programu dlhšiu dobu pred vycestovaním. Aj pre tých, ktorým sa zmení životná situácia, sa vieme flexibilne prispôsobiť.

Ak sa po registrácii rozhodnete vycestovať z krajiny v inom termíne, prípadne potrebujete zmeniť dĺžku pobytu, stačí nám túto informáciu oznámiť.

Spolu s registračným formulárom požadujeme:

  • 1 - 2 osobné fotografie,
  • 2 - 5 fotografií s deťmi, priateľmi alebo rodinou - tieto fotografie sú veľmi dôležité, znamenajú totiž vašu prvú prezentáciu pred rodinou, ktorá hľadá Au Pair, preto uvítame aj fotokoláž,
  • list adresovaný pre rodinu, v ktorej je potrebné okrem základných informácií napísať aj o osobných záujmoch, skúsenostiach s deťmi a dôvodoch, pre ktoré chcete pracovať ako Au Pair
  • lekárske potvrdenie o vašom zdravotnom stave,
  • výpis z registra trestov (stačí ho doručiť pred samotným vycestovaním).

Registráciou ste zvládli prvý úspešný krok, vďaka ktorému vám vieme nájsť rodinu. Po umiestnení vám zašleme akceptačný list od rodiny, zmluvy, potrebné materiály a ponuku letenky, lístkov a poistenia, ktoré v prípade potreby aj priamo sprostredkujeme.