Francúzsko

 
 
 
 

Francúzsko 

Krajina s rozmanitými prírodnými úkazmi, lemovaná nádhernými plážami, ktoré sa tiahnu až 4 800 kilometrov a preslávená vychýrenou kuchyňou, presne tak sa dá opísať Francúzsko. O atraktívnosti tejto destinácie svedčia aj štatistiky, ktoré uvádzajú, že sem zavíta až 80 miliónov turistov ročne.

Nemusíte ročne skonzumovať až 500 slimákov, ani si pravidelne pochutnávať na žabacích stehienkach, možno si počas svojho pobytu z francúzskych dobrôt vyberiete len syry a vína, čo však rozhodne musíte, je nenechať si ujsť krásy historických stavieb, hradov a zámkov, nevynechajúc Louvre - jedno z najväčších múzeí sveta.  

Ak počas svojho au-pair pobytu zaradíte na svoj zoznam "must see" aj Eifellovku, prekonáte väčšinu Parížanov, ktorí ju nikdy nenavštívili. Nuž, a že sú Francúzi naozaj zaujímavým národom dokazujú aj objavy, ktoré obleteli svet, k digitálnej kalkulačke, teplovzdušnému balónu si totiž pripisujú aj Braillovo písmo. Po stopách Victora Huga sa môžete vydať v ktoromkoľvek kúte Francúzka, v každom jedinom meste sa totiž nachádza ulica, ktorú pomenovali na jeho česť!

 

 
 

Podmienky programu aupair

Čítať viac

Jazykové kurzy

Čítať viac

Praktické informácie

Čítať viac

Cenník

Čítať viac